Infineon Technologies
型号:
CY7C1370KV33-200BZXI
封装:
165-FBGA (13x15)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165FBGA
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
36.423
10
33.7839
25
32.5774
40
31.7661
136
27.834297
272
27.064588
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | NoBL™ |
| Package | Tray |
| Technology | SRAM - Synchronous, SDR |
| Access Time | 3 ns |
| Memory Size | 18Mbit |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | SRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 165-LBGA |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 200 MHz |
| Memory Interface | Parallel |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.6V |
| Base Product Number | CY7C1370 |
| Memory Organization | 512K x 36 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 165-FBGA (13x15) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |