Infineon Technologies
型号:
CY62167DV30LL-55ZXI
封装:
48-TSOP I
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC SRAM 16MBIT PARALLEL 48TSOP I
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
21.584
10
20.10485
25
19.8892
40
19.398525
96
17.029149
288
16.454694
480
16.011918
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | MoBL® |
| Package | Tray |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Access Time | 55 ns |
| Memory Size | 16Mbit |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | SRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Product Status | Active |
| Memory Interface | Parallel |
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 3.6V |
| Base Product Number | CY62167 |
| Memory Organization | 1M x 16 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 48-TSOP I |
| Write Cycle Time - Word, Page | 55ns |