Infineon Technologies
型号:
CY62138EV30LL-45BVXI
封装:
36-VFBGA (6x8)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC SRAM 2MBIT PARALLEL 36VFBGA
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.731
10
4.2883
25
4.1952
40
4.1724
80
3.7411
230
3.727553
480
3.591332
960
3.414262
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | MoBL® |
| Package | Tray |
| Technology | SRAM - Asynchronous |
| Access Time | 45 ns |
| Memory Size | 2Mbit |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | SRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 36-VFBGA |
| Product Status | Active |
| Memory Interface | Parallel |
| Voltage - Supply | 2.2V ~ 3.6V |
| Base Product Number | CY62138 |
| Memory Organization | 256K x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 36-VFBGA (6x8) |
| Write Cycle Time - Word, Page | 45ns |