Infineon Technologies
型号:
CY15V108QI-20LPXI
封装:
8-GQFN (3.23x3.28)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC FRAM 8MBIT SPI 20MHZ 8GQFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
34.428
10
32.3741
25
31.25082
40
30.262725
80
26.639662
230
25.922812
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | Excelon™-LP,F-RAM™ |
| Package | Tray |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Memory Size | 8Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-UQFN |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V |
| Base Product Number | CY15V108 |
| Memory Organization | 1M x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-GQFN (3.23x3.28) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |