Infineon Technologies
型号:
CY15B116QSN-108BKXI
封装:
24-FBGA (6x8)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC FRAM 16MBIT SPI/QUAD 24FBGA
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
64.904
10
60.1996
25
58.04918
40
56.603612
80
56.408625
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | Excelon™-Ultra, F-RAM™ |
| Package | Tray |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Access Time | 6.7 ns |
| Memory Size | 16Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-TBGA |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 108 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Base Product Number | CY15B116 |
| Memory Organization | 2M x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 24-FBGA (6x8) |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |