Infineon Technologies
型号:
CY15B102QSN-108SXI
封装:
8-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC FRAM 2MBIT SPI/QUAD 8SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.7535
10
13.6572
25
13.47176
50
13.30247
100
11.657735
250
11.157902
500
11.08536
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | Excelon™-LP,F-RAM™ |
| Package | Tube |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Access Time | 7 ns |
| Memory Size | 2Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 108 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Memory Organization | 256K x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |