Infineon Technologies
型号:
CY14V101QS-SE108XQ
封装:
16-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC NVSRAM 1MBIT SPI 16SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
14.4875
10
13.4102
25
13.2278
50
13.06155
100
11.446645
250
10.955818
500
10.884587
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Technology | NVSRAM (Non-Volatile SRAM) |
| Memory Size | 1Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | NVSRAM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Product Status | Active |
| Clock Frequency | 108 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Base Product Number | CY14V101 |
| Memory Organization | 128K x 8 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |