Central Technologies
型号:
CTSPT30LF-123M
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
12UH SMT STD TOROIDAL INDUCTOR
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.448
500
6.0515
1000
4.655
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Central Technologies |
| Type | Toroidal |
| Series | CTSPT-L |
| Package | Bulk |
| Ratings | - |
| Features | - |
| Q @ Freq | - |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±20% |
| Inductance | 12 µH |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | Nonstandard |
| Product Status | Active |
| Material - Core | - |
| Size / Dimension | 0.440" L x 0.435" W (11.18mm x 11.05mm) |
| DC Resistance (DCR) | 46mOhm Max |
| Current Rating (Amps) | 2.8 A |
| Height - Seated (Max) | 0.378" (9.60mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | - |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |