Central Technologies
型号:
CTCH654F-330K
封装:
Radial
批次:
-
描述:
33UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.76
500
0.620122
1000
0.477024
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Central Technologies |
| Type | Wirewound |
| Series | CTCH654F |
| Package | Bulk |
| Ratings | - |
| Features | - |
| Q @ Freq | - |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±10% |
| Inductance | 33 µH |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | Radial, Vertical Cylinder |
| Product Status | Active |
| Material - Core | - |
| Size / Dimension | 0.236" Dia (6.00mm) |
| DC Resistance (DCR) | 270mOhm Max |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Operating Temperature | - |
| Supplier Device Package | Radial |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Current - Saturation (Isat) | 740mA |
| Inductance Frequency - Test | 2.52 MHz |