Renesas Electronics America Inc
型号:
CS82C54-10Z96
封装:
28-PLCC (11.51x11.51)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC OSC PROG TIMER 10MHZ 28PLCC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
18.962
10
17.4287
25
16.70594
100
14.719395
250
13.996996
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Type | Programmable Timer |
| Count | - |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency | 10MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-LCC (J-Lead) |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 10 mA |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | CS82C54 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 28-PLCC (11.51x11.51) |