YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.1045
10
0.09025
25
0.0627
50
0.04883
100
0.034865
250
0.027208
500
0.021622
1000
0.015342
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | YAGEO |
| Series | CFR |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Features | - |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 1 MOhms |
| Composition | Carbon Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | 0/ -1500ppm/°C |