CFR100JR-52-820K
YAGEO
型号:
CFR100JR-52-820K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 820K OHM 5% 1W AXIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series CFR
Package Tape & Reel (TR)
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 820 kOhms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 1W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C