CFR-25JR-52-6M8
YAGEO
型号:
CFR-25JR-52-6M8
描述:
RES 6.8M OHM 5% 1/4W AXIAL
购买数量:
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 6.8 MOhms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C