CFR-25JR-52-100K
YAGEO
型号:
CFR-25JR-52-100K
描述:
RES 100K OHM 5% 1/4W AXIAL
购买数量:
库存 : 78075
Series CFR
Package Tape & Reel (TR)
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 100 kOhms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C