CFR-12GR-52-390K
YAGEO
型号:
CFR-12GR-52-390K
描述:
RES 390K OHM 2% 1/6W AXIAL
Series CFR
Package Tape & Reel (TR)
Features -
Tolerance ±2%
Resistance 390 kOhms
Composition Carbon Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.167W, 1/6W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C