CF0204JT-52-10M
YAGEO
型号:
CF0204JT-52-10M
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 10M OHM 5% 0.4W AXIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series CF0
Package Tape & Box (TB)
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 10 MOhms
Composition Carbon Film
Power (Watts) 0.4W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C