Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.064
10
0.95
25
0.90174
100
0.74081
250
0.692474
500
0.611971
1000
0.483132
2500
0.450927
5000
0.428374
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Reset | Asynchronous |
| Series | 4000B |
| Timing | - |
| Package | Tube |
| Direction | Up |
| Count Rate | 24 MHz |
| Logic Type | Binary Counter |
| Trigger Type | Negative Edge |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 18 V |
| Number of Elements | 1 |
| Base Product Number | CD4020 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Number of Bits per Element | 14 |