Texas Instruments
型号:
CD40109BQNSRQ1
封装:
16-SO
批次:
-
描述:
IC TRANSLTR UNIDIRECTIONAL 16SO
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.627
10
0.5377
25
0.5016
100
0.40109
250
0.372476
500
0.315172
1000
0.243542
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | Automotive, AEC-Q100, 4000B |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Data Rate | - |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Channel Type | Unidirectional |
| Input Signal | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Signal | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - VCCA | 3 V ~ 18 V |
| Voltage - VCCB | 3 V ~ 18 V |
| Translator Type | Voltage Level |
| Number of Circuits | 4 |
| Base Product Number | CD40109 |
| Channels per Circuit | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 16-SO |