CBC13W6S10HTS
Positronic
型号:
CBC13W6S10HTS
描述:
CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP
Contact Finish Gold
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C