CBC13W6S10000
Positronic
型号:
CBC13W6S10000
描述:
CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP
购买数量:
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Contact Finish Gold
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Base Product Number CBC13W
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Number of Positions 13 (7 + 6 Coax or Power)
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C