CBC13W3S1S50T0/AA
Positronic
型号:
CBC13W3S1S50T0/AA
描述:
CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP
Contact Finish Gold
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Number of Positions 13 (10 + 3 Coax or Power)
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C