CBC13W3S10HT0/AA
Positronic
型号:
CBC13W3S10HT0/AA
描述:
CONN D-SUB RCPT 13POS CRIMP
Package Box
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Contact Finish Gold
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C