CBC13W3M10Z00/AA
Positronic
型号:
CBC13W3M10Z00/AA
描述:
CONN D-SUB PLUG 13POS CRIMP
Package Box
Features Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware
Contact Finish Gold
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C