CBC13W3M100TS
Positronic
型号:
CBC13W3M100TS
描述:
CONN D-SUB PLUG 13POS CRIMP
Package Box
Features -
Contact Finish Gold
Flange Feature Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Number of Rows 2
Product Status Active
Voltage Rating 300V
Base Product Number CBC13W
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Number of Positions 13 (10 + 3 Coax or Power)
Current Rating (Amps) 7.5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C