onsemi
型号:
CAT3200HU2-GT3
品牌:
封装:
8-UDFN (2x2)
批次:
-
描述:
IC REG CHARGE PUMP ADJ/5V 8UDFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.7005
10
1.5257
25
1.43944
100
1.1514
250
1.007456
500
0.97869
1000
0.777195
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Function | Step-Up |
| Topology | Charge Pump |
| Output Type | Adjustable (Fixed) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Current - Output | 100mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Base Product Number | CAT3200 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 4.5V |
| Voltage - Input (Min) | 2.2V |
| Voltage - Output (Max) | 6V |
| Supplier Device Package | 8-UDFN (2x2) |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.7V (5V) |