C44-BG24H-NGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C44-BG24H-NGO
描述:
PMI 12-07-2015
用户指南
Mfr Visual Communications Company - VCC
Type LED
Series 44
Current 17mA
Package Bulk
Ratings DC
Voltage 24V
Features -
Lens Size -
Lamp Color Green
Lens Color Green
Lens Style Round with Flat Top
Viewing Angle -
Product Status Active
Lens Transparency Diffused
Termination Style PC Pin
Wavelength - Peak -
Ingress Protection -
Panel Cutout Shape Round
Base Product Number C44-BG24H
Millicandela Rating -
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)