C41-NKR15H-NRO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-NKR15H-NRO
描述:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF RED
Series 41
Current 24mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 15V
Features -
Lens Size 7.11mm Dia
Lamp Color Red
Lens Color Red
Product Status Obsolete
Lens Transparency Diffused
Termination Style PC Pin
Wavelength - Peak 634nm
Ingress Protection -
Panel Cutout Shape Round
Millicandela Rating 3600mcd
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)