C41-NKG15H-NGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-NKG15H-NGO
描述:
PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN
Series 41
Current 15mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 15V
Features -
Lens Size 7.11mm Dia
Lamp Color Green
Lens Color Green
Product Status Obsolete
Lens Transparency Diffused
Termination Style PC Pin
Wavelength - Peak 520nm
Ingress Protection -
Panel Cutout Shape Round
Millicandela Rating 10000mcd
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)