C41-LRG24H-CRO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-LRG24H-CRO
描述:
PMI .250" LED 24V TAB CLEAR RED/
Series 41
Current 17mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 24V
Features -
Lens Size 7.11mm Dia
Lamp Color Green, Red
Lens Color Red
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)