C41-GAR24H-NGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-GAR24H-NGO
描述:
PMI .250" LED 24V TAB DIFF GREEN
Series 41
Current 17mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 24V
Features -
Lens Size 7.11mm Dia
Lamp Color Amber, Green, Red
Lens Color Green
Product Status Obsolete
Lens Transparency Diffused
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)