C41-BG12H-NGO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-BG12H-NGO
描述:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF GREEN
Series 41
Current 20mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 12V
Features -
Lens Size 7.11mm Dia
Lamp Color Green
Lens Color Green
Product Status Obsolete
Lens Transparency Diffused
Panel Cutout Shape Round
Base Product Number C41-BG12H
Millicandela Rating 10mcd
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)