C41-BCR60H-NRO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-BCR60H-NRO
描述:
PMI .250" LED 60V TAB DIFF RED
Series 41
Current 9mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 60V
Features -
Lens Size 7.11mm Dia
Lamp Color Red
Lens Color Red
Termination Style PC Pin
Wavelength - Peak 635nm
Ingress Protection -
Panel Cutout Shape Round
Millicandela Rating 120mcd
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)