C41-BCA28H-NAO
Visual Communications Company - VCC
型号:
C41-BCA28H-NAO
描述:
PMI .250" LED 28V TAB DIFF AMBER
Series 41
Current 16.5mA
Package Bulk
Ratings Vf (Typ), If (Max)
Voltage 28V
Features -
Lens Size 7.11mm Dia
Lamp Color Amber
Lens Color Amber
Product Status Obsolete
Lens Transparency Diffused
Millicandela Rating 100mcd
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)