首页 / 陶瓷电容器 / C1608X6S1V334K080AB
C1608X6S1V334K080AB
TDK Corporation
型号:
C1608X6S1V334K080AB
描述:
CAP CER 0.33UF 35V X6S 0603
购买数量:
库存 : 10103
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Ratings -
Features Low ESL
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 0.33 µF
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Product Status Not For New Designs
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated 35V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 105°C