首页 / 陶瓷电容器 / C1608CH1H392K080AA
C1608CH1H392K080AA
TDK Corporation
型号:
C1608CH1H392K080AA
描述:
CAP CER 3900PF 50V CH 0603
购买数量:
库存 : 3375
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Ratings -
Features Low ESL
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 3900 pF
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Product Status Last Time Buy
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -25°C ~ 85°C