首页 / 陶瓷电容器 / C1608C0G2E821J080AA
C1608C0G2E821J080AA
TDK Corporation
型号:
C1608C0G2E821J080AA
描述:
CAP CER 820PF 250V C0G 0603
Ratings -
Features -
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 820 pF
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Product Status Last Time Buy
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated 250V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C