首页 / 陶瓷电容器 / C1608C0G2A821K080AA
C1608C0G2A821K080AA
TDK Corporation
型号:
C1608C0G2A821K080AA
描述:
CAP CER 820PF 100V C0G 0603
购买数量:
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr TDK Corporation
Series C
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Features -
Tolerance ±10%
Lead Style -
Capacitance 820 pF
Applications General Purpose
Failure Rate -
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Product Status Last Time Buy
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C