首页 / 陶瓷电容器 / C1608C0G1E392J080AA
C1608C0G1E392J080AA
TDK Corporation
型号:
C1608C0G1E392J080AA
描述:
CAP CER 3900PF 25V C0G 0603
购买数量:
库存 : 14879
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr TDK Corporation
Series C
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Features Low ESL
Tolerance ±5%
Lead Style -
Capacitance 3900 pF
Applications General Purpose
Failure Rate -
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Product Status Last Time Buy
Thickness (Max) 0.035" (0.90mm)
Voltage - Rated 25V
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C