首页 / 陶瓷电容器 / C1005X7S0J334M050BC
C1005X7S0J334M050BC
TDK Corporation
型号:
C1005X7S0J334M050BC
描述:
CAP CER 0.33UF 6.3V X7S 0402
购买数量:
库存 : 11228
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Mfr TDK Corporation
Series C
Package Tape & Reel (TR)
Ratings -
Features Low ESL
Tolerance ±20%
Lead Style -
Capacitance 0.33 µF
Applications General Purpose
Failure Rate -
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Product Status Not For New Designs
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Voltage - Rated 6.3V
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C