onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
21.9355
10
20.2312
25
19.32148
100
17.275845
300
16.48022
500
15.684614
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | SWITCHMODE™ |
| Package | Tray |
| Power - Max | 250 W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-204AE |
| Product Status | Active |
| Transistor Type | NPN |
| Base Product Number | BUV22 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 8MHz |
| Supplier Device Package | TO-204 (TO-3) |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 1.5V @ 2.5A, 20A |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 40 A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 3mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 20 @ 10A, 4V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 250 V |