Texas Instruments
型号:
BUF634F/500
封装:
DDPAK/TO-263-5
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC BUFFER 1 CIRC DDPAK/TO263-5
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
19.1995
10
17.7042
25
16.90848
100
15.118205
250
14.421988
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 2000V/µs |
| Output Type | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 180 MHz |
| Amplifier Type | Buffer |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Current - Supply | 15mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | BUF634 |
| Current - Input Bias | 5 µA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Input Offset | 30 mV |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-5 |
| Current - Output / Channel | 250 mA |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |