Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
12.901
10
11.4323
25
10.99226
56
10.552638
112
9.966346
280
9.08695
448
8.500695
952
7.797182
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | BTH |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.168" (4.27mm) |
| Base Product Number | BTH-090 |
| Number of Positions | 180 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |