Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.26
10
9.2359
25
8.7001
40
8.477088
96
8.254113
288
7.361778
480
6.915601
960
6.1125
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | BTH |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.168" (4.27mm) |
| Base Product Number | BTH-030 |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |