Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.191
10
9.9161
25
9.53496
56
9.153592
112
8.645086
280
7.882283
448
7.373758
952
6.763516
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | BSS |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.135" (3.43mm) |
| Base Product Number | BSS-050 |
| Number of Positions | 100 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |