Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
7.619
10
6.89225
25
6.51054
50
6.35189
100
6.034305
250
5.399116
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | BSH |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Socket, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | BSH-060 |
| Number of Positions | 120 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |