Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.129
10
11.6375
25
11.19024
42
10.742467
84
10.145772
252
9.250549
462
8.65374
966
7.937554
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | BSE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | BSE-080 |
| Number of Positions | 160 |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |