Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
8.0085
64
6.617643
128
6.443527
448
5.398632
960
4.771688
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | BSE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | BSE-040 |
| Number of Positions | 80 |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm |
| Contact Finish Thickness | Flash |