Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.852
10
5.28865
96
4.630556
480
3.899418
960
3.411982
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | BSE |
| Package | Tray |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.128" (3.25mm) |
| Base Product Number | BSE-020 |
| Number of Positions | 40 |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 8mm |
| Contact Finish Thickness | Flash |