onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.7265
10
2.4472
100
2.004975
500
1.706808
1000
1.439478
2000
1.367506
5000
1.316092
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Power - Max | 125 W |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Product Status | Active |
| Transistor Type | PNP - Darlington |
| Base Product Number | BDV64 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Frequency - Transition | - |
| Supplier Device Package | TO-247-3 |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 2V @ 20mA, 5A |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 10 A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 1mA |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 1000 @ 5A, 4V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 100 V |