EPCOS - TDK Electronics
型号:
B84144A0025R120
封装:
-
批次:
-
描述:
LINE FILTER 520/300VAC 25A
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | EPCOS - TDK Electronics |
| Series | B84144A |
| Current | 25 A |
| Package | Bulk |
| Inductance | - |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | cUL, ENEC, UL |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Rated AC | 520V, 300V |
| Voltage - Rated DC | - |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |